Vizi Katalin

ügyvezető igazgató
vizi.katalin@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 5995764

Süli-Zakar Szabolcs DLA

művészeti vezető
suli-zakar.szabolcs@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 3213895

Deczki Gyula

operatív vezető
deczki.gyula@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 5906500

Kurátori csoport

Don Tamás

vezető kurátor
don.tamas.milan@modemart.hu

Török Krisztián Gábor

kurátor
torok.krisztian@modemart.hu

Kovács Edward

kurátorasszisztens
kovacs.edward@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 1801675

Csőke Kitti

művészetpedagógus
csoke.kitti@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 3393840

Gazdaság és titkárság

Tóth Richardné Mara

titkárságvezető
toth.richardne@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 5955645 

Takácsné Villás Andrea

titkársági referens
takacsne.villas.andrea@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 7545523

Hegedüs Anikó

jogi referens
hegedus.aniko@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 2146845

Kommunikáció és programszervezés

sajtóreferens

Merk Edina

sajtóreferens
gall.edina@modemart.hu
Tel.: +36 (70) 7428768

Dankó Petra

programszervező
danko.petra@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 6350064

értékesítő

Katona Barbara

grafikus
katona.barbara@modemart.hu

Paublusztig Bettina

grafikus
paublusztig.bettina@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 6350504

Vigh Levente

foto – és videográfus
vigh.levente@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 2140882

Logisztikai csoport

Szabó Zsuzsanna

logisztikai vezető
szabo.zsuzsanna@modemart.hu
Tel.: +36 (30) 7539154

Hocza-Szabó Marcell

kurátorasszisztens
hocza-szabo-marcell@modemart.hu

Marczin I. Bence

logisztikai referens
marczin.bence@modemart.hu

Műszaki csoport

Zilahi Sándor

műszaki vezető
zilahi.sandor@modemart.hu
Tel.: +36 (20) 3394866 

műszaki referens

Polonkai Péter

műszaki referens

Hárnási László

kiállításkivitelező

Király Antal

kiállításkivitelező

Nagy Tamás

kiállításkivitelező

Jegypénztár és teremfelügyelet

Rácz Nikoletta

vezető pénztáros
jegypenztar@modemart.hu
Tel.: +36 (52) 525010

Fényi Ildikó

teremőr, pénztáros

Fecskánné Mag Erzsébet

teremőr

Kerekesné Kovács Marianna

teremőr

Miskolczi Zsolt János

teremőr

Biztonsági szolgálat

Szász Zsolt

biztonsági őr

Hüse Károly

biztonsági őr

Kovács János

biztonsági őr

Szász Balázs

biztonsági őr

Szilágyi Balázs

biztonsági őr

Daróczi Sándor

biztonsági őr

Kónya András

biztonsági őr

Zöld kilincs kávézó

Károlyi Tamásné Éva

kávézó vezető
kavezo@modemart.hu